“NUK BËN TANGËRLLIQE”/ Gazetari i njohur zbulon sa para fiton në muaj Ronaldo Sharka – AlpeGossip
“NUK BËN TANGËRLLIQE”/ Gazetari i njohur zbulon sa para fiton në muaj Ronaldo Sharka

“NUK BËN TANGËRLLIQE”/ Gazetari i njohur zbulon sa para fiton në muaj Ronaldo Sharka

Gazetari i njohur, Bledi Mane, ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka zbuluar se sa aktiv janë ish-banorët e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Sipas tij, një personazh mjaft aktiv është Ronaldo Sharka.

“Nuk bën tangërllëqe”/ Gazetari i njohur zbulon sa

“Është më aktivi i aktivëve. Nuk toleron, nuk bën tangërllëqe. Lufton me ironi, debate, meme dhe me reklamat. E dashuron lekun dhe i ka vënë qëllim vetes. Ai ka ulje dhe ngritje, por në muaj mund të fitojë 20 milionë lekë të vjetra”, tha gazetari i njohur.