“DO TË NXJERR NË FINALE”/ Olta e bindur: Mua? Po flet me fituesin – AlpeGossip
“DO TË NXJERR NË FINALE”/ Olta e bindur: Mua? Po flet me fituesin

“DO TË NXJERR NË FINALE”/ Olta e bindur: Mua? Po flet me fituesin

Duket se aktorja e njohur, Olta Gixhari, është futur me synime të qarta në “Big Brother VIP2”. Aktorja është e vendosur që do ta fitojë këtë edicion.

Madje këtë bindje të saj nuk heziton ta thotë me zë të lartë para banorëve të tjerë, ndonëse është herët për të folur për fituesin.

Teksa ndodhej në tualet së bashku me disa banorë si Bjordi dhe Dea, në një moment regjisori thotë: “Do të çoj në finale”.

Ndërsa aktorja e njohur i kthehet duke i thënë se po flet me fituesen.

Pjesë nga biseda:

Bjordi: Do të nxjerr në finale

Olta: Ça the?

Bjordi: Do të nxjerr në finale

Olta: Mua?

Bjordi: Po, se s’ka lezet me të nxjerrë përpara

Olta: Nuk të lë publiku. Zemër unë do fitoj. Zemër ke përpara fituesin