Bukuroshja bionde do t’ju lerë të gjithve me gojë hapur/ Pozon pa REÇIPETA (FOTO) – AlpeGossip
Bukuroshja bionde do t’ju lerë të gjithve me gojë hapur/  Pozon pa REÇIPETA (FOTO)

Bukuroshja bionde do t’ju lerë të gjithve me gojë hapur/ Pozon pa REÇIPETA (FOTO)

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj dhe të pozojë topless.

Dhe Sahara Ray ka guxuar edhe sot.

Modelja 24 vjeçare ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet topless gjatë pushimeve në Bali.

Por kjo fotot topless nuk është e vetja që ajo ka në koleksion pas bukuroshja bionde e ka bërë si diçka të zakonshme pozimin pa reçipeta.