ATO E DUAN SEPSE…/ Fustani që ka fiksuar VIP-et shqiptare nga Lori Hoxha e deri te Zaimina (FOTO) – AlpeGossip
ATO E DUAN SEPSE…/ Fustani që ka fiksuar VIP-et shqiptare nga Lori Hoxha e deri te Zaimina (FOTO)

ATO E DUAN SEPSE…/ Fustani që ka fiksuar VIP-et shqiptare nga Lori Hoxha e deri te Zaimina (FOTO)

Është përfolur shumë për këto personazhe të famshëm ,për profesionin e tyre por edhe për look-un dhe veshjet e tyre në videoklipe apo në evente të ndryshme. Ndodh shpesh që femrat e njohura të showbizzit shqiptar të përqafojnë të njëjtin trend veshjesh dhe bie në sy një model fustani që e kanë veshur shumë prej tyre.

Lori Hoxha, Zajmina, Soni Malaj, Majlinda Zeka dhe Nora Istrefi siç duket janë fiksuar me këtë lloj modeli, fustan “silk” me një si “bisht” para. Por e kemi të vështirë të vendosim se kush duket më bukur.