MARINA TAKON ANTONIO BANDERAS/ Shihni ç’bën aktori i famshëm për moderatoren (FOTO) – AlpeGossip
MARINA TAKON ANTONIO BANDERAS/ Shihni ç’bën aktori i famshëm për moderatoren (FOTO)

MARINA TAKON ANTONIO BANDERAS/ Shihni ç’bën aktori i famshëm për moderatoren (FOTO)

Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë.

Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të shohin nga afër aktorë hollivudianë.

Ditën e sotme Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas.

Ky i fundit ka pranuar që të bëjë një foto me moderatoren e cila e ka postuar në Instagram dhe shkruan për Antonion: “Më i miri”.