ME RASTIN E FESTAVE/ Aurela “çmend” fansat me FOTOT e fundit – AlpeGossip
ME RASTIN E FESTAVE/ Aurela “çmend” fansat me FOTOT e fundit

ME RASTIN E FESTAVE/ Aurela “çmend” fansat me FOTOT e fundit

Modelja shqiptare, Aurela Hoxha së fundmi ka ndarë me fansat disa foto në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë.

Aurela njihet për provokimin që bën me fotot që ndan në rrjete sociale. Me një background të kuq dhe bikini, Aurela ka provokuar fansat me format seksi.