“CILI ËSHTË SEKRETI I NJË MIQËSISË ME XHEMIN”/ Arbana Osmani habit me përgjigjen: E paguaj! – AlpeGossip
“CILI ËSHTË SEKRETI I NJË MIQËSISË ME XHEMIN”/ Arbana Osmani habit me përgjigjen: E paguaj!

“CILI ËSHTË SEKRETI I NJË MIQËSISË ME XHEMIN”/ Arbana Osmani habit me përgjigjen: E paguaj!

Një miqësi e rrallë dhe e krijuar prej shumë vitesh është ajo midis Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut.

Ato janë parë së bashku që prej fillimit të karrierës të secilës prej tyre.

Mbështetjen që ato i japin njëra-tjetrës e kemi vënë shumë shpesh, pothuajse kudo shihen që janë pranë.

Në një kuiz që Arbana ka postuar në instastory “Ask me a question” një prej ndjekësve që mesa duket e vlerëson shumë një miqësi të tillë i ka drejtuar pyetjen:

“Shoh se Xhemi të mbështet kudo, cili është sekreti i një miqësie të tillë?

Dhe Arbana i është përgjigjur duke na bërë të gjithëve të qeshim: “E paguaj”. ALPEgossip.al