Çantat që ju duhen patjetër këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Çantat që ju duhen patjetër këtë vjeshtë (FOTO)

Çantat që ju duhen patjetër këtë vjeshtë (FOTO)

Me gjithë keqardhjen e mundshme, vera është pothuajse në përfundim çka do të thotë se planet për pazaret e vjeshtës kanë nisur tashmë. Sot do të përqëndrohemi tek çantat që ju duhen patjetër për sezonin e ardhshëm; praktike dhe stil.

 

Një çantë e madhe e zezë – mund ta përdorni gjatë përditshmërisë.

 

Çantë në ngjyrë blu pudër – kjo ngjyrë është një ndër tendencat e sezonit të ardhshëm, ndaj mos kini frikë të eksperimentoni.

Një çantë praktike – sepse ky është viti i të qëndruarit rehat.

 

Çantë në formë rrethi – një ndër të preferuarit e yjeve të Instagram-it