A jeni kuriozë? Ja si duket vajza e vogël e Valbona Selimllarit, një kopje e… (FOTO) – AlpeGossip
A jeni kuriozë? Ja si duket vajza e vogël e Valbona Selimllarit, një kopje e… (FOTO)

A jeni kuriozë? Ja si duket vajza e vogël e Valbona Selimllarit, një kopje e… (FOTO)

Padyshim ish-missi Valbona Selimllari vijon të mbetet më e bukura e Shqipërisë.
Mbrëmjen që lamë pas ajo ka qenë e pranishme në koncertin “Divat” të emrave të njohur të muzikës si Rovena, Irma, Besa dhe Eneda.

Mirëpo Selimllari nuk ka zgjedhur të shkojë vetëm për të mbështetur mikeshat e saj. Ajo ka qenë sëbashku me vogëlushen e saj, e cila siç shohim edhe në fotot e siguruara nga Gazeta Express ka mjaft ngjashmëri me të ëmën.

Ndonëse e turpshme përpara kamerës dhe pa i hequr dorën së ëmës, e vogla e ka shijuar shumë koncertin e “Divave” sëbashku me nënën e saj. Përveç vogëlushes, Selimllari ka edhe dy djem më të rritur.