SY TË LODHUR PARA GJUMIT? Kjo është zgjidhja e menjëhershme – AlpeGossip
SY TË LODHUR PARA GJUMIT? Kjo është zgjidhja e menjëhershme

SY TË LODHUR PARA GJUMIT? Kjo është zgjidhja e menjëhershme

Puna, celulari, shikimi i një filmi para se të flemë, janë të gjitha probleme t cilat bëjnë sytë tanë të jenë shumë të lodhur dhe në një ditë pushimi. Nëse keni provuar cdo gjë dhe nuk ju ka funksionuar ka nëj zgjidhje që ndoshta nuk e dinit: Një maskë në kuzhinën tuaj. Ju duhen

Përbërësit:

Një kokërr patate

Një kastravec

Rende

Pambuk i pastër

 

Grini patatet dhe kastravecin dhe përzieni bashkë, shtypini në mënyrë që ti merrni lëngun që ato nxjerrin. Merrni nëj pambuk lageni më këtë lëng dhe vendoseni në sytë tuaj. Do të shihni rezultatin e menjëhershëm.