NUK HEQ DORË NGA VESHJET E SHTRENJTA/ Xhaketa e Lori Hoxhës kushton “një mal me para” (FOTO) – AlpeGossip
NUK HEQ DORË NGA VESHJET E SHTRENJTA/ Xhaketa e Lori Hoxhës kushton “një mal me para” (FOTO)

NUK HEQ DORË NGA VESHJET E SHTRENJTA/ Xhaketa e Lori Hoxhës kushton “një mal me para” (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar e cila kujdeset deri në detaje për “look-un”.

Ajo është personazhi më i komentuar në mediat rozë për shkak të veshjeve me çmime marramendëse,të cilat nuk u shpëtojn ndjekësve që e kritikojn vazhdimisht.

Jo vetëm channel,dolce gabbane por Lori ka edhe markën luksoze “burberry” të preferuarën e saj. Ditën  e sotme nëpër portale është përfolur se Lori është shpërngulur për të jetuar në Lodër ku edhe festoi ditëlindjen.

Bukuroshja ditëne sotme ka postuar një foto ku shihet me një pallto Burberry dhe sipas faqes “whattheywearin”  ka kushtuar 2.290 euro dhe një palë atelte të markës baleciaga që kushtojnë 695 euro.Mesa shohim përfundimisht Lori nuk ka ndërmend të heqë dorë nga veshjet super të shtrenjta.