KOMENTOI HAPUR PENISIN E ISH TË DASHURIT/ Aktori njohur ka dy fjalë për këngëtaren: Pse duhet…(FOTO) – AlpeGossip
KOMENTOI HAPUR PENISIN E ISH TË DASHURIT/ Aktori njohur ka dy fjalë për këngëtaren: Pse duhet…(FOTO)

KOMENTOI HAPUR PENISIN E ISH TË DASHURIT/ Aktori njohur ka dy fjalë për këngëtaren: Pse duhet…(FOTO)

Pete Davidson ka disa rezerva në lidhje me deklaratën që ish- e dashura e tij, Ariana Grande bëri pak kohë më parë. Në videon “Thank U Next”, në librin e “thashethemeve” Ariana shkroi “Huuuugeee” (Shumë i madh) dhe ashtu siç po mendoni, e kishte fjalën për penisin e tij.

Praktikisht, pak para se t’i jepnin fund lidhjes, këngëtarja i tha të gjithëve se i dashuri i saj ka një penis të stërmadh.
Kjo s’i ka pëlqyer aspak komedianit dhe së fundmi e ka shprehur hapur.

“Nuk më pëlqen që ajo ka folur kështu për penisin tim. Çdo gjë është e madhe për të. Pse duhet t’i thoshte të gjithëve që unë kam një penis të madh? Tani çdo vajzë që do takoj në vazhim dhe do ta shohë, mund të zhgënjehet.”- u shpreh Davidson dhe logjika e tij bën sens në fakt.

Gjithsesi, ish-i i Ariana-s duhet të marrë parasysh se çdo gjë është psikologjike dhe deklarata e këngëtares mund të jetë ogur i mirë për jetën seksuale në vazhdim.