DOLËN ZBULUAR/ E dashura e reperit merr një vendim – AlpeGossip
DOLËN ZBULUAR/ E dashura e reperit merr një vendim

DOLËN ZBULUAR/ E dashura e reperit merr një vendim

Ditën e djeshme u zbulua se reperi S4MM është në një lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Zvicër. Ajo quhet Filis Ismaili dhe siç e shihni nga fotot është shumë bukuroshe.

Çifti në fotot e fundit të postuara në Instagram shfaqeshin në të njëjtin vend.

Madje në një prej postimeve të Filis dallohej pak edhe S4MM dhe bukuroshja shkruante se është e dashuruar.

Pasi emri i saj u bë i famshëm brenda disa orëve dhe portalet nisën të flisnin për të, Filis mori vendimin e papritur dhe e bëri profilin e saj në Instagram privat.