“NUK MUNDEM TË LUFTOJ KAQ GJATË”/ Kiara i kthehet Luizit: Mos ta dëgjoj më këtë fjalë – AlpeGossip
“NUK MUNDEM TË LUFTOJ KAQ GJATË”/ Kiara i kthehet Luizit: Mos ta dëgjoj më këtë fjalë

“NUK MUNDEM TË LUFTOJ KAQ GJATË”/ Kiara i kthehet Luizit: Mos ta dëgjoj më këtë fjalë

Luiz Ejlli është shprehur mbrëmjen e djeshme teksa bisedonte me Kiara Titon se ‘nuk mundet të luftojë kaq gjatë’. Moderatorja i thotë atij që mos t’ia dëgjojë më këto fjalë dhe të vazhdojë para

Pjesë nga biseda:

Luizi: E njoh veten, nuk mundem të luftoj kaq gjatë

Kiara: Pse kaq shpejt dorëzohesh ti?

Luizi: Nuk jam i dorëzuar por i kam tanë kundër

Kiara: Luiz, vetë e bëre situatën kështu

Luizi: Po mos ta bëja s’do isha këtu

Kiara: Dakord, atëherë vazhdo, ec

Luizi: Nuk e mendoja se do isha vetëm, do mendoja se 1 do e kisha në krah të paktën

Kiara: Mos ta dëgjoj më këtë fjalë

Luizi: Cilën?

Kiara: Nuk mundem dot, dorëzohem, mos ti dëgjoj fare