MBYLLJA NË SHTËPI JU KA MËRZITUR? Zgjidhja e duhur për çfitet janë këta filma – AlpeGossip
MBYLLJA NË SHTËPI JU KA MËRZITUR? Zgjidhja e duhur për çfitet janë këta filma

MBYLLJA NË SHTËPI JU KA MËRZITUR? Zgjidhja e duhur për çfitet janë këta filma

E gjithë kjo situatë e ‘mbylljes’ në shtëpi, nuk është aspak e lehtë për ne, por secili e gjen një zgjidhje a një mënyrë për të shtyrë mërzinë.

Një përqafim nga i dashuri, shtrirë në divan, larg lajmeve që të kanë lodhur gjatë ditës, zgjedhja e një filmi me tematikë dashurie mund të jetë ideale. Ja cilët janë disa nga filmat që ia vlen t’i shohësh nëse jetoni me të dashurin :

“I Love You, Man”

Është film shumë qesharak, edhe meshkujt e duan. Paul Rudd është një ndër aktorët më të mirë dhe kur luan bashkë me Jason Segel, filmi është super argëtues, me humor të mahnitshëm. Është i lehtë, i gëzuar.

“The Break-up”

Një film tjetër dashurie që çdo mashkull do të dëshironte ta shikonte është The Break-Up! Jo vetëm që do të shikoni Jennifer Aniston të zhveshur (për meshkujt), por edhe do të vëresh se si ju do të lidheni me marrëdhënien e tyre. Është emocional, argëtues dhe shumë qesharak.

“Couples Retreat”

Është një film dashurie që flet për katër çifte. Ai zhytet thellë në marrëdhëniet e tyre dhe i tërheq që të gjithë në zmprapsjen e çifteve dhe kështu një nga çiftet mundet të rregullojë marrëdhënien e tyre. Është çlirues zemre dhe super komik.

“Date Night”

Tina Fey e shndrit skenën, por është edhe shumë komike. Totalisht të mban mbërthyer, sepse jo vetëm që shfaq një çift i cili është i martuar dhe i lumtur për një kohë të gjatë, por edhe i paraqet ata duke u munduar ta thyejnë atë zonën e rehatisë dhe mundimin për ta gjetur veten përsëri.

“Love & Other Drugs”

Anne Hathaway e zhveshur pothuajse gjatë tërë filmit mund të jetë mjaft mirë për marrëdhënien tuaj. Është një film që ka po ashtu edhe Jake Gyllenhaal të zhveshur. Një film komik dashurie, lojë fjalësh dhe shumë i preferuar nga çiftet.

“Just Married”

E ndjera Brittany Murphy ishte një ndër aktoret më të mira të kohës së saj. Jo vetëm që ishte e çuditshme, por kur luan me Ashton Kutcher? Ky kombinim nuk mund të refuzohet. Është një film dashurie, por i gërshetuar. Është Ii tëri për muajin e mjaltit dhe krejt ajo nëpër ccfarë ata kalojnë kur janë të sapomartuar.

“What Happens in Vegas”

Ky është një tjetër film dashurie gazmor i përshtatshëm për ta parë me djem dhe me vajza gjithashtu. Cameron Diaz është absolutisht bukuroshe dhe ky film është shumë i ngjashëm me “Something About Mary”. Ajo është flirtuese, komike, dhe totalisht ndryshe.

“Bridesmaids”

Ky film nuk ka në qendër nusen, por vajzën e nderit dhe gjithçka çfarë ajo kalon. Është gazmor. Nëse nuk e ke parë këtë film, atëherë ke humbur shumë.

“Friends With Benefits”

Kush nuk e pëlqen Mila Kuins? Shkëndijat mes Justin Timberlake dhe Mila janë të pamohueshme! Ata janë miqësorë, të lezetshëm dhe ky është filmi i fundit komik që djemtë dhe vajzat përfundimisht e duan.

“The Vow”

Ky është më shumë për vajzat se për djemtë, por prapëseprapë është film i mahnitshëm për ta parë me të dashurin. Ky film flet se si ta bësh dikë të bjerë në dashuri me ty dy herë. Është pikëllues, i ëmbël, i çiltër.