Jetë – AlpeGossip

Jetë

MEDITIMI/ Ndryshoni jetën tuaj me metodën e thjeshtë që zgjat vetëm 13 minuta

MEDITIMI/ Ndryshoni jetën tuaj me metodën e thjeshtë që zgjat vetëm 13 minuta

Nëse jemi të sinqertë, vitet e fundit kanë qenë të vështira për shëndetin tonë mendor,…

NË PRITJE TË ËMBËL/ Einxhel Shkira na tregon dhuratën e parë që ka marrë për bebin e saj!

NË PRITJE TË ËMBËL/ Einxhel Shkira na tregon dhuratën e parë që ka marrë për bebin e saj!

Teksa TAR që prej fillimit ka dyshuar lidhur me një shtatzani të mundshme të Einxhelit, vetë prezantuesja pak…

PAMJET/ 39-vjeçari acarohet nga pritja, shtyn të dashurën dhe godet dy punonjësit e aeroportit

PAMJET/ 39-vjeçari acarohet nga pritja, shtyn të dashurën dhe godet dy punonjësit e aeroportit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Britani. Një burrë i nevrikosur ka sulmuar dy…

E RËNDË/ Gjendet i vdekur në moshën 19-vjeçare ylli i TikTok-ut

E RËNDË/ Gjendet i vdekur në moshën 19-vjeçare ylli i TikTok-ut

Ylli i TikTokut, Cooper Noriega me më shumë se 1.7 milionë ndjekës, ka ndërruar jetë…

JEPET VENDIMI/ Johnny Depp FITON gjyqin e VITIT ndaj ish bashkëshortes Amber Heard (DETAJET)

JEPET VENDIMI/ Johnny Depp FITON gjyqin e VITIT ndaj ish bashkëshortes Amber Heard (DETAJET)

Johnny Depp ka fituar gjyqin për shpifje ndaj ish-bashkëshortes Amber Heard, të cilën e paditi…

ME LOT NË SY DHE TË SKUQUR/ Luana Vjollca shfaqet si kurrë më parë (FOTO)

ME LOT NË SY DHE TË SKUQUR/ Luana Vjollca shfaqet si kurrë më parë (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ka bërë një postim shumë personal në rrjete sociale, duke iu treguar…

“S’ËSHTË I VETMI PARTNER QË KE SULMUAR”/ Avokatja Depp “tërbon” Amber Heard, e akuzon për tradhti dhe dhunë ndaj ish-të dashurës

“S’ËSHTË I VETMI PARTNER QË KE SULMUAR”/ Avokatja Depp “tërbon” Amber Heard, e akuzon për tradhti dhe dhunë ndaj ish-të dashurës

Ka disa javë që gjyqi 100 milionë dollarë i Amber Heard dhe Johnny Depp është…

HABIT modelja: I paguaj djemtë e mi të largohen nga shtëpia, dua të bëj seks me burrin

HABIT modelja: I paguaj djemtë e mi të largohen nga shtëpia, dua të bëj seks me burrin

Caprice Bourret ka zbuluar se ajo i paguante djemtë e saj 8 vjeçarë që ta…

GJYQI MES JOHNNY DEPP DHE AMBER HEARD/ Ekspertja e gjuhës së trupit akuzon aktoren: Po përpiqet të “manipulojë” panelin e gjykatës

GJYQI MES JOHNNY DEPP DHE AMBER HEARD/ Ekspertja e gjuhës së trupit akuzon aktoren: Po përpiqet të “manipulojë” panelin e gjykatës

Judy James, specialiste e gjuhës së trupit, analizon lëvizjet e aktores Amber Heard gjatë gjyqit…

E TRISHTË/ Ndërron jetë në moshën 67-vjeçare aktori i “Friends”

E TRISHTË/ Ndërron jetë në moshën 67-vjeçare aktori i “Friends”

Aktori Mike Hagerty, ka ndëruar jetë në moshën 67-vjeçare i cili ishte i njohur përmes…