Jetë Archives - AlpeGossip

Jetë

QË PREJ LASHTËSISË…/ Çfarë ndodh me ne kur ëndërrojmë?

QË PREJ LASHTËSISË…/ Çfarë ndodh me ne kur ëndërrojmë?

Ëndrrat duket sikur thonë gjëra që nuk kemi guxim t’ia shprehim as vetes. Vende, njerëz,…

LIDHJES I VJEN FUNDI/ Kush e vuan më shumë ndarjen, burrat apo gratë?

LIDHJES I VJEN FUNDI/ Kush e vuan më shumë ndarjen, burrat apo gratë?

Nëse je nga ata që mbyllen në shtëpi për të parë ndonjë film romantik dhe…

Më thuaj foton që mban wallpaper, të të them se ç’lloj njeriu je

Më thuaj foton që mban wallpaper, të të them se ç’lloj njeriu je

Në jetë, njeriu lexon letra, filxhan, dorë dhe ç’mban në sfond në celular. Logjikisht, imazhi…

NUK KENI ENDE NJË ZGJIDHJE? Shtatë ide se çfarë mundi t’i dhuroni partnerit për Shën Vlentin

NUK KENI ENDE NJË ZGJIDHJE? Shtatë ide se çfarë mundi t’i dhuroni partnerit për Shën Vlentin

Të bësh dhurata është një proces stresues, por që në fund të ditës të jep…

STUDIM/ Sipas shkencës çiftet që qeshin me shakatë e njëri-tjetrit kanë…

STUDIM/ Sipas shkencës çiftet që qeshin me shakatë e njëri-tjetrit kanë…

Nëse ju qeshni me shakatë e partnerit tuaj, atëherë duhet të dini se kjo është…

HORRORI/ U këndonte më pas i mbyti, nëna monstër u merr jetën 3 fëmijëve të saj

HORRORI/ U këndonte më pas i mbyti, nëna monstër u merr jetën 3 fëmijëve të saj

Nënat e papërgjegjshme rriten gjithnjë e më shumë. Një 22 vjeçare në Phoenix, Arizona, ka…

HOROSKOPI, 22 JANAR/ Kjo shenjë duhet të bëjë SHUMË kujdes sot. Pritet…

HOROSKOPI, 22 JANAR/ Kjo shenjë duhet të bëjë SHUMË kujdes sot. Pritet…

Dashi – Ndonjë kom plikim në punë, mund të shka ktojë probleme në raportin në…

“NE MUND TË UDHËTONIM NË KOHË…”/ Synon të shpëtojë njerëzimin, djali pretendon se vjen nga një planet tjetër

“NE MUND TË UDHËTONIM NË KOHË…”/ Synon të shpëtojë njerëzimin, djali pretendon se vjen nga një planet tjetër

Boriska Kipriyanovich ka befasuar ekspertët me njohuritë e tij të mahnitshme për galaktikën. Tashmë 20-vjeç,…

“REZULTATI S’ËSHTË PËRGJEGJËSI E JOTJA”/Pesë këshilla nga 5 milionerë që ja dolën vetë

“REZULTATI S’ËSHTË PËRGJEGJËSI E JOTJA”/Pesë këshilla nga 5 milionerë që ja dolën vetë

Nëse po kërkoni këshilla për një jetë të mirë dhe një biznes të suksesshëm, i…

“HISTORIA REALE E DASHURISË NË ANIJEN E “TITANIC”/ Këta ishin personazhet e vërtetë që frymëzuan filmin (FOTO)

“HISTORIA REALE E DASHURISË NË ANIJEN E “TITANIC”/ Këta ishin personazhet e vërtetë që frymëzuan filmin (FOTO)

Në “Titanic” ka ndodhur realisht një histori dashurie midis një vajze të klasit të parë dhe…