DITËLINDJET E 23 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JOHN CENA, E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 23 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JOHN CENA, E DERI TE…

DITËLINDJET E 23 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JOHN CENA, E DERI TE…

Data shënon 23 prill dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

John Cena 46 vjeç (Boksier)

Jaime King 39 vjeç (Aktore)

Sandra Dee (1942-2005) (Aktore)

Shirley Temple (1928-2014) (Aktore)

Dev Patel 28 vjeç (Aktor)

Lee Majors  80 vjeç (Aktor)

Rachel Alice Marie Skarsten 32 vjeç (Aktore)

Sally Bretton 38  vjeç (Aktore)

Kal Penn 52 vjeç (Aktor)

Gemma Whelan 37 vjeç (Aktore)