“TRADHËTON BERISHËN” / Zbulohet dashuria e re e Armina Mevlani (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
“TRADHËTON BERISHËN” / Zbulohet dashuria e re e Armina Mevlani (VIDEO+FOTO)

“TRADHËTON BERISHËN” / Zbulohet dashuria e re e Armina Mevlani (VIDEO+FOTO)

Armina Mevalani  është një nga blogeret shqiptare më në zë dhe njihet për jetën e saj luksoze.

Me postimet e saj në Insta na ka treguar se është e dashuruar pas modës dhe e kemi parë si një personazh të qetë të showbizz-it shqiptar. Por kësaj here ajo na vjen ndryshe duke postuar një video në InstaStory ku duket se është e apasionuar me kafshët konkretisht macet.

 

Përgatiti: AlpeNews.al