‘’BABUSHI U DEH!’’ Tuna tregon momentet e festës së Patrisit (FOTO) - AlpeGossip
‘’BABUSHI U DEH!’’ Tuna tregon momentet e festës së Patrisit (FOTO)

‘’BABUSHI U DEH!’’ Tuna tregon momentet e festës së Patrisit (FOTO)

Mbrëmja e djeshme ka kaluar nën ritme muzike dhe gëzimi për Tunën e cila është relaksuar në maksimum me partnerin e saj Patrisin.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me video të postuar në Instastory, ku shihet Patrisi teksa në gojë ka një biberon.

“Dabby got drunk”, shkruan Tuna si mbishkrim të videove të postuara.