“SA VITE KE QENË E LIDHUR ME NOIZYN? Rike Roçi habit me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
“SA VITE KE QENË E LIDHUR ME NOIZYN? Rike Roçi habit me përgjigjen (FOTO)

“SA VITE KE QENË E LIDHUR ME NOIZYN? Rike Roçi habit me përgjigjen (FOTO)

Rike Roçi vazhdon të jetë një nga vajzat më tërheqëse dhe ndër më të pëlqyerat e publikut. Modelja është bërë shpesh pjesë e thashethemeve rozë për jetën private.

Vite më parë u përfol se ajo ishte e lidhur me Noizyn e për këtë arsye një fans e ka pyetur sesa kohë kanë qenë bashkë.

“Ehaaa kam thënë disa herë që kurrë nuk kemi qenë të lidhur. U bë vite me këtë histori. Boll. Vetëm shoqëri”, i është përgjigjur Rike.