KUR DËBORA ZBARDH GJITHÇKA/ Njihuni me VIP-at që pozuan pranë peisazheve përrallore (FOTO) – AlpeGossip
KUR DËBORA ZBARDH GJITHÇKA/ Njihuni me VIP-at që pozuan pranë peisazheve përrallore (FOTO)

KUR DËBORA ZBARDH GJITHÇKA/ Njihuni me VIP-at që pozuan pranë peisazheve përrallore (FOTO)

Ditët e fundit temperaturat janë ulur shumë dhe reshejt e para të dëborës kanë filluar. Duke qenë se ato zbukurojnë gjithçka dh ei japin peisazhit një pamje përrallore, njerëzit nuk mund ta lënë pa shpëtuar kjo mundësi.

Për të kaluar një kohë të bukur me familjen apo me shoqërinë, aata i janë drejtuar vendeve me dëborë në t ë cilat pa dyshim që realizohen fotot e mrekullueshme.

Edhe figurat e famshme të ekranit kanë nxituar për tu argëtuar pranë këtyre vende qofshin brenda apo jashtë Shqipërisë, ku kanë ndarë me fansat e tyre edhe foto të shkrepura në dëborë. 

Bleona Qerreti

Alesia Bami

Uindi Haxhiaj

Capital T

Alketa Vejsiu

Rina Balaj

Ledri Vula

/AlpeNews.al