“DASHURIA KA DASHURINË SI…”/ Dojna Mema kujton me këtë FOTO momentin e vyer të babait dhe mamasë – AlpeGossip
“DASHURIA KA DASHURINË SI…”/ Dojna Mema kujton me këtë FOTO momentin e vyer të babait dhe mamasë

“DASHURIA KA DASHURINË SI…”/ Dojna Mema kujton me këtë FOTO momentin e vyer të babait dhe mamasë

Dojna Mema ka zgjedhur që më foton e fundit në llogarinë e saj, të kujtojë një nga momentet më të vyera të mamasë dhe babait të ndjerë. Ajo ka publikuar një moment nga dasmë e të dyve, ku duket se i ati i dhuron puthje mamasë.
“Dashuria ka dashurinë si të vetmin argument. Mam, bab. Dashuri përtej kohës, Një shpirt për katër”, ka shkruar Dojna krah fotos.
Që nga koha kur i ati ndërroi jetë, moderatorja e ka kujtuar vazhdimisht duke sjellë ndër mend momentet më të bukura me të. Pas humbjes së tij, Mema u rikthye menjëherë në ekran duke pohuar se do të vazhdojë përpara me nje dhimbje të madhe, por dhe me sigurinë se do të ketë bekimin e të atit nga qielli.