NË SUPER FORMË ME RROBA BANJO/ Kejvina Kthella çmend fansat me fotot nga plazhi – AlpeGossip
NË SUPER FORMË ME RROBA BANJO/ Kejvina Kthella çmend fansat me fotot nga plazhi

NË SUPER FORMË ME RROBA BANJO/ Kejvina Kthella çmend fansat me fotot nga plazhi

Këtë të shtunë, Kejvina Kthella ka vendosur ta kalojë në plazh nga ku ka ndarë disa foto që i kanë lënë ndjekësit pa fjalë.

Modelja shfaqet në super formë me rroba banjo, flokët gërshet dhe pa makeup teksa pozon në det dhe në rërë.

“Ju urryes s’keni shije”, është përshkrimi që Kejvina i ka vendosur këtyre fotove në të cilat ka marrë komplimenta të shumta.

Kujtojmë që Kejvina rikthehet mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”.