LAJM I ËMBËL/ Emina Çunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebit (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Emina Çunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebit (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Emina Çunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebit (FOTO)

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është shtatzënë për herë të tretë me një djalë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Emina ka publikuar një foto pranë dy vajzave të saj dhe të gjithë vëmendjen e ka marrë barku i rrumbullakosur. Të trija janë veshur me body që lexojnë “Mezi presim të të takojmë, vëlla i vogël”.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne të gjithë jemi shumë të ngazëllyer”, ka shkruar modelja krahas fotos.