“NDIHEM E NXEHTË”/ Françeska Jaçe pozon nga plazhi në pozicion shumë delikat, i duken tangat jeshile dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“NDIHEM E NXEHTË”/ Françeska Jaçe pozon nga plazhi në pozicion shumë delikat, i duken tangat jeshile dhe… (FOTO)

“NDIHEM E NXEHTË”/ Françeska Jaçe pozon nga plazhi në pozicion shumë delikat, i duken tangat jeshile dhe… (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë, por jo vetëm. Ish-banorja e Big Brother, sot modele dhe biznesmene, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Bukuroshja nga Vlora shpeshherë publikon foto dhe video provokuese për ndjekësit e saj. Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku duket mbi dyshekët e plazhit, buzë detit, me bikini jeshile dhe një palë tuta rrjetë ngjyrë portokalli.

Kjo vajzë i “çmendi” të gjithë.