ERION VELIAJ NDEZ DRITAT E PEMËS/ Kryebashkiaku zbulon përse Ajola nuk e shoqëron (VIDEO) – AlpeGossip
ERION VELIAJ NDEZ DRITAT E PEMËS/  Kryebashkiaku zbulon përse Ajola nuk e shoqëron (VIDEO)

ERION VELIAJ NDEZ DRITAT E PEMËS/ Kryebashkiaku zbulon përse Ajola nuk e shoqëron (VIDEO)

Ajola Xoxa ka treguar gjithmonë se është një bashkëshorte perfekte. Ajo kujdeset që në daljet e rëndësishme publike të bashkëshortit Erion Veliaj, ta shoqërojë dhe t’i qëndrojë pranë si krahu i tij i djathtë. Megjithatë mbrëmjen e sotme, teksa Erioni ka ndezur dritat me rastin e festave, ajo ka munguar dhe shkak duket se është bërë vogëlushi i sapoardhur në jetë, Kajan.
Në fjalimin e ngrohtë kryebashkiaku i Tiranës, tregoi se Ajola dhe Kajan nuk kanë shkuar sot në shesh për shkak të temperaturave të ulëta. Kajan i cili është vetëm 1-muajsh e ka të vështirë të përballet me këto temperatura të paqëndrueshme dhe duket se kjo është një arsye e fortë që Ajola të mos jetë e pranishme në eventin e rëndësishëm.
Dritat në sheshin “Skëndërbej” u ndezën pak minuta më parë dhe të pranishëm kanë qenë shumë fëmijë, të cilët i kanë dhënë atmosferë festive ambientit