E SHTUNA NATYRALE E LOREDANËS/ Si duket reperja pa asnjë pikë “makeup-i” në fytyrën e saj – AlpeGossip
E SHTUNA NATYRALE E LOREDANËS/ Si duket reperja pa asnjë pikë “makeup-i” në fytyrën e saj

E SHTUNA NATYRALE E LOREDANËS/ Si duket reperja pa asnjë pikë “makeup-i” në fytyrën e saj

Loredana është një nga vajzat më të ndjekura në ‘Instagram’, e cila për publikun njihet si partnerja e Mozzikut me të cilin ka dhe një vajzë, të quajtur Hana. Së fundmi ajo ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto dhe video se si ka nisur dita e shtunë për të. Në foto shihet vajza e vogël për të cilën këngëtarja po kujdeset.

Ajo çfarë tërheq tjetër vëmendjen është se Loredana është shfaqur ujë e sapun në këto video pa asnjë lloj ‘makeup-i’.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje edhe në videot e publikuara ku reperja shfaqet shumë natyrale, duhet ta pranojmë se duket mjaft tërheqëse.