“KËTO KËMBË JANË ARSYEJA…”/ Jonida Vokshi poston FOTON e vajzës dhe i dedikon fjalë të ëmbla – AlpeGossip
“KËTO KËMBË JANË ARSYEJA…”/ Jonida Vokshi poston FOTON  e vajzës dhe i dedikon fjalë të ëmbla

“KËTO KËMBË JANË ARSYEJA…”/ Jonida Vokshi poston FOTON e vajzës dhe i dedikon fjalë të ëmbla

Jonida Vokshi ka ndarë një tjetër moment pranë vogëlushes së saj, Emi. Moderatorja ka publikuar një foto ku duket e vogla, krah së cilës ka shkruar: “Këto këmbë janë arsyeja që jetoj”.
Me siguri këto mbrëmje pranë vogëlushes duhet të jenë më të bukurat për Jonidën dhe Besnikun.
Kujtojmë se në një intervistë për revistën “Who”, Jonida ka pohuar se dëshiron një motër dhe një vëlla për Emin duke lënë të kuptohet se do të ketë një familje të madhe në të ardhmen.