ME LOT NË SY/ Pasi u zhduk për 1 muaj, Rina tregon zhgënjimin që pësoi (FOTO) – AlpeGossip
ME LOT NË SY/ Pasi u zhduk për 1 muaj, Rina tregon zhgënjimin që pësoi (FOTO)

ME LOT NË SY/ Pasi u zhduk për 1 muaj, Rina tregon zhgënjimin që pësoi (FOTO)

Për 1 muaj Rina Balaj i mungoi publikut pasi reperja vendosi të qëndronte larg rrjeteve sociale dhe të merrte pak pushim edhe nga muzika. Megjithatë ditën e djeshme Rina u rikthye duke hapur një profil të ri në Instagram dhe publikoi një foto ku shfaqej me flokë rozë.

Brenda pak orësh profili i saj arriti mijëra ndjekës dhe Rina po fillon të jetë sërish aktive. Pak më parë reperja postoi një foto ku shprehej e zhgënjyer.

Rina shkruan që mendonte se ishte më e gjatë dhe e shoqëron postimin me emoji me lot në sy. “Dreqin, mendoja se isha më e gjatë”, shkruan reperja.