CILËS I SHKON MË SHUMË? Nuk e kishim vënë re, por Lori dhe Samanta kanë bërë ”XING” me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
CILËS I SHKON MË SHUMË? Nuk e kishim vënë re, por Lori dhe Samanta kanë bërë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

CILËS I SHKON MË SHUMË? Nuk e kishim vënë re, por Lori dhe Samanta kanë bërë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

Lori Hoxha dhe Samanta Karavella, janë dy vajza tepër të folura e të ndjekura në rrjetet sociale. Dy bukuroshet tona janë tepër aktive në Intagram ku shpesh postojnë foto e video nga jeta e tyre.

Ajo çka komentohet më tepër nga profili i bukurosheve janë veshjet e tyre dhe trendet që ato ndjekin.

Nuk e kishim vënë re më parë por Lori dhe Samanta, kanë bërë ‘Xing” me një detaj. Ndonëse me një distancë kohe pak të gjatë, dy bukuroshet kanë vendosur të veshin të njejtën gjë.

Lori e para dhe Samanta e dyta duket se e kanë pëlqyer shumë këmishën e lirshme satin të ”Zara”. Kjo këmishë kushton vetëm 80$ dhe është një imitim i përkryer i një këmishe të markës luksoze ”Prada” që kushton 1720$.

*Këmisha me motive të ngjyrës së kuqe dhe blu nga e majta i përket markës ”Prada”. Këmisha nga e djathta me motive të ngjyrës blu dhe të verdhë është imitimi i ”Zara”.

Lori Hoxha ka zgjedhur ta kombinojë këtë këmishë të lirshme me një palë shapka ”Hermes” që kushtojnë 650$ dhe çantën e famshme” Dior” që kushton 2700$. /AlpeGossip.al

Lori Hoxha

Samanta Karavella