Ekskluzive – AlpeGossip

Ekskluzive

“TË KAM FIKSIM”/ Kush janë personazhet e showbizit pas të cilëve VIP-at “lënë kokën” (VIDEO)

“TË KAM FIKSIM”/ Kush janë personazhet e showbizit pas të cilëve VIP-at “lënë kokën” (VIDEO)

Në zhargonin popullor thuhet se “fiksimi është gjë e keqe” por vërtetësinë e kësaj shprehje…

HOQËN DORË NGA EKRANI PËR TË HAPUR BIZNESE/ Këto janë vip-et që u zhdukën nga televizioni: Nga Ami tek Zaimina

HOQËN DORË NGA EKRANI PËR TË HAPUR BIZNESE/ Këto janë vip-et që u zhdukën nga televizioni: Nga Ami tek Zaimina

Janë konsideruar si ndër femrat të suksesshem në botën e televizionit por pas një karriere…

E BËRI PËR SHOW APO KUNJË? Moderatorja shqiptare e sulmoi publikisht Ilda Bjelerin por ky detaj na bëri lëmsh (FOTO)

E BËRI PËR SHOW APO KUNJË? Moderatorja shqiptare e sulmoi publikisht Ilda Bjelerin por ky detaj na bëri lëmsh (FOTO)

Së fundi moderatoret Ilda Bejleri dhe Elona Duro janë kthyer në qendrëne  vëmendjes. Vajzat përveç…

“DUA TË TË BËJ TË LUMTUR”/ A po e përmbush si duhet Arbana Osmani misionin e saj? (FOTOT)

“DUA TË TË BËJ TË LUMTUR”/ A po e përmbush si duhet Arbana Osmani misionin e saj? (FOTOT)

“Dua të të bëj të lumtur” është emisioni emocionues i drejtuar nga moderatorja mjaft e…

NGA ROZA PASTEL TEK JESHILJA FOSFORESHENTE/ Moderatoret bukuroshe “shkëlqyen” me këto veshje (FOTO)

NGA ROZA PASTEL TEK JESHILJA FOSFORESHENTE/ Moderatoret bukuroshe “shkëlqyen” me këto veshje (FOTO)

Ashtu si çdo javë, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al ju prezantojmë me disa nga moderatoret e veshura më…

I LIDHUR ME FEMRAT MË SEKSI TË EKRANIT/ Këto janë 5 moderatoret që i “mori në qafë” Bekim Balaj: Nga Ilda Bejleri…(FOTOT)

I LIDHUR ME FEMRAT MË SEKSI TË EKRANIT/ Këto janë 5 moderatoret që i “mori në qafë” Bekim Balaj: Nga Ilda Bejleri…(FOTOT)

Futbollisti i njohur Bekim Balaj përveçse një emër i suksesshëm në karrierë duket se në…

HARRUAN BURRAT DHE FËMIJËT/ Këto janë vip-et që janë të çmendura pas jetës së natës: Nga Aulona…(FOTO)

HARRUAN BURRAT DHE FËMIJËT/ Këto janë vip-et që janë të çmendura pas jetës së natës: Nga Aulona…(FOTO)

Jeta e natës duket se është një ndër të preferuarat për vip-at, ku disa prej…

“VIJON TELENOVELA”/ Lori Hoxha i drejtohet me gisht të mesit vajzës me të cilën u shoqërua Visi: Je një k*rvë (FOTO)

“VIJON TELENOVELA”/ Lori Hoxha i drejtohet me gisht të mesit vajzës me të cilën u shoqërua Visi: Je një k*rvë (FOTO)

Prej disa ditësh tashmë, për një nga çiftet më të përfolura të showbizit është aluduar…

NDODH ÇUDIA PRANË “WINDSOR CASTLE”/ Kalorësoja e dehur bën GJESTIN e turpshëm, puth… (FOTO)

NDODH ÇUDIA PRANË “WINDSOR CASTLE”/ Kalorësoja e dehur bën GJESTIN e turpshëm, puth… (FOTO)

Diçka mjaft e pakëndshme ka ndodhur në kështjellën “Windsor”. Një kalorëse 25 vjeçare e dehur…

NGA ASHENSORI TEK “HUMBJA E ZËRIT”/ Nuk e dinim por këto janë “frikërat” e Vip-ave (FOTO)

NGA ASHENSORI TEK “HUMBJA E ZËRIT”/ Nuk e dinim por këto janë “frikërat” e Vip-ave (FOTO)

Nëse mendoni se vip-at nuk tmerrohen ne ju themi që e keni gabim. Disa prej…