Ekskluzive – AlpeGossip

Ekskluzive

NGA GRUPI I ILIRIT TEK I DONALDIT DHE ANASJELLTAS/ Rasti i Einxhel njësoj si i Monikës, si ndryshuan qendrim 2 banoret

NGA GRUPI I ILIRIT TEK I DONALDIT DHE ANASJELLTAS/ Rasti i Einxhel njësoj si i Monikës, si ndryshuan qendrim 2 banoret

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP”, në shtëpinë…

OFENDIME DHE REPLIKA NË RRJET/ Si nisi “SHERRI” mes Meridianit dhe Romeo Veshajt? SHKAK u bë… (POSTIMET)

OFENDIME DHE REPLIKA NË RRJET/ Si nisi “SHERRI” mes Meridianit dhe Romeo Veshajt? SHKAK u bë… (POSTIMET)

Që prej daljes së Meridiantit nga shtëpia e “Big-brother VIP” kanë nisur thumbat dhe ngacmimet…

2021-SHI, VITI I TRISHTË/ VIP-at shqiptarë që humbën njerëzit më të dashur dhe prekën rrjetin (FOTOT)

2021-SHI, VITI I TRISHTË/ VIP-at shqiptarë që humbën njerëzit më të dashur dhe prekën rrjetin (FOTOT)

Ky vit që po lemë pas përveç festave dhe ngjarjeve pozitive në jetën e personazheve…

VITI I “BIG BROTHER”/ 2021 që na mësoi të pa thënat e VIP-ave, nga tradhëtitë e deri tek problemet shëndetësore

VITI I “BIG BROTHER”/ 2021 që na mësoi të pa thënat e VIP-ave, nga tradhëtitë e deri tek problemet shëndetësore

Ky vit që po lemë pas ka qenë paksa i mbushur me surpriza dhe të…

XHELOZI APO RIVALITET? Kur kolegët “sulmojnë” konkurentët e “Big Brother VIP”

XHELOZI APO RIVALITET? Kur kolegët “sulmojnë” konkurentët e “Big Brother VIP”

Tashmë një pjesë e VIP-ave të showbizzit Shqiptar janë pjesë e relity show-t më të…

“TREKËNDËSHI” DASHURISË/ Donaldi i vë vulën mardhënies me Beatrix. A ishte TRADHËTIA shkaku i ndarjes nga Bora Zemani?

“TREKËNDËSHI” DASHURISË/ Donaldi i vë vulën mardhënies me Beatrix. A ishte TRADHËTIA shkaku i ndarjes nga Bora Zemani?

Prej disa ditësh tashmë “halli” i rrjetit është trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, krisja e mardhënies me Borën dhe…

PËR VËMËNDJE? Si po “gënjejnë” djemtë e “BBV” për “ndjenjat” duke lënduar persona brenda dhe jashtë shtëpisë

PËR VËMËNDJE? Si po “gënjejnë” djemtë e “BBV” për “ndjenjat” duke lënduar persona brenda dhe jashtë shtëpisë

Për të qenë deri në fund protagonistë të lojës në “Big Brother VIP”, disa nga…

PAMJET E FRIKSHME/ Momenti kur taksia shpërthen bashkë me kamikazin brenda spitalit në Liverpool. Taksisti shpallet hero

PAMJET E FRIKSHME/ Momenti kur taksia shpërthen bashkë me kamikazin brenda spitalit në Liverpool. Taksisti shpallet hero

Daily Mail ka publikuar pamjet nga momenti i tmerrshëm kur taksia që mbante një kamikaz…

“Perputhen” VS “Big Brother VIP” dhe dëshira (me të drejtë) e Ardi Daullxhiut

“Perputhen” VS “Big Brother VIP” dhe dëshira (me të drejtë) e Ardi Daullxhiut

Prej kohësh rrjeti po “zjen” nga debatet, romancat, e sherret që ndodhin kryesisht në dy…

PËRPLASJA E FORTË! Skenat e FIFIT në “Big Brother VIP” që shkaktuan irritim në rrjet (E PLOTË)

PËRPLASJA E FORTË! Skenat e FIFIT në “Big Brother VIP” që shkaktuan irritim në rrjet (E PLOTË)

Situata brenda shtepise se “Big Brother Vip” është çdo gjë, përveç se e qetë. Prej…