HOROSKOPI DHE VIPAT/ Einxhel Shkira një “Shigjetare” SUPER seksi dhe e patrembur nga askush (VIDEO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Einxhel Shkira një “Shigjetare” SUPER seksi dhe e patrembur nga askush (VIDEO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Einxhel Shkira një “Shigjetare” SUPER seksi dhe e patrembur nga askush (VIDEO)

Einxhel Shkira është një ndër moderatoret seksi shqiptare e cila së fundmi është pjesë e programit “E diell”.

Bukuroshja i takon shenjës së”Shigjetarit” në horoskop dhe përmes një analize përputhet tërësisht me karakteristikat e tij.

Shigjetari konsiderohet si nje ndër shenjat janë më të sinqerta dhe çdo fjalë e thonë drejtpërdrejtë. E tillë është edhe Einxhel Shkira e cila dallohet për tipin e saj të çiltër e çdo fjalë ta thotë “troç” pa asnjë lloj kompleksi.

Shigjetarët gjithashtu e gjejnë famën tek e qeshura dhe karakterizohen nga një ndjenjë optizmi në fytyrën e tyre.

Gjithashtu, Einxhel si një shigjetare tipike sado që sulmohet apo kritikohet në rrugën drejt famës ajo sërish ia del të “mbijetojë” e duke u ngjitur akoma edhe më lart. Kujtojmë se Einxhel është tashmë pjesë e një prej emisioneve më të ndjekura, “E diell”.

/AlpeNews.al