FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja çfarë bën Afrona për vajzën e Bleros: Princeshë Tara… – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja çfarë bën Afrona për vajzën e Bleros: Princeshë Tara…

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja çfarë bën Afrona për vajzën e Bleros: Princeshë Tara…

Ditën e sotme, vajza e këngëtarit Blero nga martesa e tij e parë, Tara, feston ditëlindjen.

Nëpërmjet një fotoje në profilin e saj në Instagram, Afrona i ka bërë dedikimin më të ëmbël vajzës së partnerit, duke i shprehur publikisht dashurinë që ka për të.

“Gëzuar ditëlindjen princeshë Tara! Sot është dita jote speciale dhe të uroj ditëlindjen më të bukur! Gëzuar, gëzuar ditëlindjen! Sa keq që s’mund t’a kaloj këtë ditë speciale me ty! Të uroj më të mirat, shëndet, dashuri dhe fat në jetën tënde! Të takova 5 vite më parë si një vajzë e vogël e ëmbël.. Koha fluturon kaq shpejt! Shiko si je tani.. Je një vajzë e mirë dhe e edukuar falë dy prindërve të tu. Qëndro e përulur, pozitive, e ndjeshme dhe vajza e këndshme që gjithmonë ke qenë! Të uroj më të mirat! Me dashuri, Afrona.”- shkruan partnerja e Bleros krahas fotos me Tarën.