Mini çantat, trendi i pranverës (Foto) - AlpeGossip
Mini çantat, trendi i pranverës (Foto)

Mini çantat, trendi i pranverës (Foto)

Trendi i ri i këtij sezoni pranveror do sjell përsëri në vëmendje çantat e vogla.

Të vogla dhe të çmuara, çantat janë një aksesorë që do ta bëjë gjithmonë pamjen tuaj më sharmante edhe nëse keni veshur një palë xhins të thjeshta, transmeton Indeksonline.

Mjaftojnë që ajo të ketë një stil dhe një ngjyrë që tërheq vëmendje atëherë dhe pamja juaj do godas vëmendjen e çdo këndi dhe cdo syri. Më poshtë gjeni foto të disa modeleve tërheqëse: