DITËLINDJET E 3 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 3 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

DITËLINDJET E 3 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

Data shënon 3 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Jessica Biel (aktore) 36 vjeçe

 Katherine Waterston (aktore) 38 vjeçe

 

Nathalie Kelley (aktore) 33 vjeçe

Julie Bowen (aktore) 48 vjeçe
Miranda Richardson (aktore) 60 vjeçe
Laura Harring (aktore) 54 vjeçe
 Mercedes Mason (aktore) 35 vjeçe
Sandy Martin (aktore) 68 vjeçe

Sean Bridgers (aktor) 50 vjeç

George Miller (Producent) 63 vjeç