Khloe po bënë dritë kurse Kourtney është “përvëluese” (Foto) – AlpeGossip
Khloe po bënë dritë kurse Kourtney është “përvëluese” (Foto)

Khloe po bënë dritë kurse Kourtney është “përvëluese” (Foto)

Khloe dhe Kourtney janë pjesë e familjes më të komentuar gjithandej.

Familje kjo e cila herën e fundit ka shkuar në vizitë në Kyoto të Japonisë, transmeton Indeksonline.

Nga atje Kourtney ka publikuar një imazh e shoqëruar nga motra e saj Khloe, e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Khloe dukej shumë e ëmbël dhe duket se shtatzënia e ka zbukuruar kurse Kourtney, nënë e tre fëmijëve duket shumë seksi dhe e bukur.

Ndryshe, ato po vazhdojnë me serialin “Keeping up with Kardashians”, serial ky shumë i ndjekur dhe me situata komike.