Në përvjetorin e vdekjes së të atit, Lori Hoxha merr mesazhin përlotës nga e motra (FOTO) – AlpeGossip
Në përvjetorin e vdekjes së të atit, Lori Hoxha merr mesazhin përlotës nga e motra (FOTO)

Në përvjetorin e vdekjes së të atit, Lori Hoxha merr mesazhin përlotës nga e motra (FOTO)

Sot është një ditë e shënuar dhe mjaft e dhimbshme për familjen Hoxha. Dritan Hoxha themeluesi i familjes së madhe të “Top Media” si sot 10 vite më parë u nda nga jeta nga një aksident automobilistik.

Sot në këtë ditë të trishtë Lori Hoxha, vajza e madhe e Dritan Hoxhës ka postuar një mesazh mjaft prekës dhe mbështetës nga motra e saj e vogël, Redia.

“E di që je e trishtuar, kështu që nuk do të uroj një ditë të mirë. Në vend të kësaj të këshilloj të kesh thjesht një ditë. Qëndro e gjallë, ushqehu mirë, vish rroba të rehatshme dhe mos hiq dorë nga vetja jote. Deri atëherë, kalo një ditë tjetër” – ka qënë mesazhi që Redia i ka dërguar Lorit.

 

Pas këtij mesazhi prekës , Lori i është përgjigjur të motrës me një mesazh ku i thotë ” Të dua”.