ALFIO FESTON DITËLINDJEN/ Fatma dhe familja i bëjnë surprizën e paharrueshme – AlpeGossip
ALFIO FESTON DITËLINDJEN/ Fatma dhe familja i bëjnë surprizën e paharrueshme

ALFIO FESTON DITËLINDJEN/ Fatma dhe familja i bëjnë surprizën e paharrueshme

Çifti i njohur i showbizit Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë kthyer prej muajsh në dy prej personazheve më të komentuar në media. Ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe nuk ngurrojnë që ndjenjat e tyre t’i shprehin publikisht.

Ditën e sotme, Alfio feston ditëlindjen dhe dhuratën më të bukur e ka marr nga partnerja e tij dhe familja. Familjarët dhe miqtë i kishin përgatitur një video prekëse ku e uronin Alfion për ditëlindjen. Në video shfaqej motra e tij, prindërit dhe të gjithë miqtë që Alfio ka në Itali.

Po ashtu edhe Fatma e ka suprimuar partnerin teksa i ka mbushur shtëpinë plot me tullumbace që formonin fjalën ‘Amore’.  “Surprizë dashuria ime e madhe”, ka shkruar Fatma në postimin e saj.