bora.autor – AlpeGossip
“MË E KEQJA ËSHTË…”/ Disa këshilla nga Einxhel Shkira për të gjitha vajzat që mendojnë se “princi i kaltër” nuk ekziston

“MË E KEQJA ËSHTË…”/ Disa këshilla nga Einxhel Shkira për të gjitha vajzat që mendojnë se “princi i kaltër” nuk ekziston

Ju ka ndodhur të njihni një djalë që fillimisht ju është dukur ‘i duhuri’ për…

DUHET TË BËNI KUJDES! 5 ushqime që shkaktojnë akne në fytyrë

DUHET TË BËNI KUJDES! 5 ushqime që shkaktojnë akne në fytyrë

Aknet janë një gjendje e zakonshme e lëkurës që prek gati 10% të popullsisë së…

DO E ADHURONI! Ky është fustani që do të shihni më shumë muajt në vazhdim

DO E ADHURONI! Ky është fustani që do të shihni më shumë muajt në vazhdim

Bëni mirë të rregulloni garderobën dhe të nxirrni që aty fustanet xhins të së shkuarës!…

“TË NGRE NË AJËR O LEGEN…”/ Dalin pamjet e rënda të sherrit Fatjon – Eri në “Për’Puthen” (FOTOT)

“TË NGRE NË AJËR O LEGEN…”/ Dalin pamjet e rënda të sherrit Fatjon – Eri në “Për’Puthen” (FOTOT)

Në vëmendje të “Për’Puthe Prime” ishte incidenti i javës së shkuar, ku gati nuk përfundoi…

DY HYRJE TË REJA NË “PËR’PUTHEN”/ Ja kush janë dy konkurentët e rinj. Vajza nga Shkodra bën xheloze…

DY HYRJE TË REJA NË “PËR’PUTHEN”/ Ja kush janë dy konkurentët e rinj. Vajza nga Shkodra bën xheloze…

Andi i bëri një propozim Teas mbrëmjen e sotme në “Për’puthen Prime” për të dalë…

PAS KOMENTEVE NEGATIVE QË MORI PËR “OFENDIMIN” E 40-VJEÇARES/ Reagon Albi Nako: Ishte e inskenuar…

PAS KOMENTEVE NEGATIVE QË MORI PËR “OFENDIMIN” E 40-VJEÇARES/ Reagon Albi Nako: Ishte e inskenuar…

Ditën e djeshme, në emisionin “Just Dance” tërhoqi vëmendje të madhe një konkurrente 40-vjeçare e…

SINDI “NXEH” SITUATËN/ Mes Atdheut dhe Melisës nisin thumbat e para në rrjet: Disa njerëz…

SINDI “NXEH” SITUATËN/ Mes Atdheut dhe Melisës nisin thumbat e para në rrjet: Disa njerëz…

Mbrëmjen e kaluar u mbajt si çdo të diel puntata “Për’puthen Prime”, ku konkurrentët kanë…

“SYNI I BABIT”/ Ledri Vula ndodhet larg Poem Blu, por ja si po çmallet ai me vogëlushen e tij (FOTO)

“SYNI I BABIT”/ Ledri Vula ndodhet larg Poem Blu, por ja si po çmallet ai me vogëlushen e tij (FOTO)

Ledri Vula udhëtoi disa ditë më parë drejt Kosovës, duke lënë pas në Gjermani partneren…

DUHET TË KENI KUJDES! Këto dy shenja horoskopi preken shpejt nga stresi

DUHET TË KENI KUJDES! Këto dy shenja horoskopi preken shpejt nga stresi

Shigjetari dhe Ujori janë dy nga shenjat e Zodiakut që vuajnë më shumë nga stresi….

“SHKO NË SHTËPI DHE BËJ FËMIJË…”/ Pas “komentit” të Albi Nakos ndaj konkurentes 40-vjeçare në “Just Dance” reagojnë ashpër ndjekësit: S’ka të drejtë të të ofendojë…

“SHKO NË SHTËPI DHE BËJ FËMIJË…”/ Pas “komentit” të Albi Nakos ndaj konkurentes 40-vjeçare në “Just Dance” reagojnë ashpër ndjekësit: S’ka të drejtë të të ofendojë…

Ditën e sotme në programin “Just Dance”, me prezantuese Dojna Memën, ka konkurruar një grua…