bora.autor, Author at AlpeGossip
“KRISHTLINDJET JANË KËTU”/ Arilena arredon shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO)

“KRISHTLINDJET JANË KËTU”/ Arilena arredon shtëpinë për festat e fundvitit (FOTO)

Festat e fundivittit po afrojnë dhe një pjesë e mirë e njerëzve kanë filluar që…

SHERR I BUJSHËM/ Rezarta Shkurta dhe Armina Mevlani lënë pas mëritë, fotografohen bashkë në publik

SHERR I BUJSHËM/ Rezarta Shkurta dhe Armina Mevlani lënë pas mëritë, fotografohen bashkë në publik

Në prill të këtij viti bëri bujë sherri virtual mes Rezarta Shkurtës dhe Shkëlzen Berishës….

PASI MBAROI VENDOSJEN E PEMËS/ Adelina Tahiri zbukuron shtëpinë luksoze për festat e fundvitit (FOTO)

PASI MBAROI VENDOSJEN E PEMËS/ Adelina Tahiri zbukuron shtëpinë luksoze për festat e fundvitit (FOTO)

Adelina Tahiri komentohet shumë për jetën e saj luksoze dhe këngëtarja pak kohë më parë…

“ALEKSI ÇUN BEQAR”/ Rudina Dembacaj flet për statusin e ri të ish-bashkëshortit (FOTO)

“ALEKSI ÇUN BEQAR”/ Rudina Dembacaj flet për statusin e ri të ish-bashkëshortit (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj, pas divorcit me bashkëshortin dhe lidhjes me një politikan, prej kohësh është…

“NUK ISHA ATY KUR THIRRI BABA”/ Besi na emocionoi me fjalët për Ajkën (FOTO)

“NUK ISHA ATY KUR THIRRI BABA”/ Besi na emocionoi me fjalët për Ajkën (FOTO)

Bes Kallaku ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e filmit “Falco” që pati premierën. Aktori shprehet…

PREJ MUAJSH LARG EKRANIT DHE RJETEVE SOCIALE/ Rikthehet më në fund Rina Balaj, sa paska ndryshuar (FOTO)

PREJ MUAJSH LARG EKRANIT DHE RJETEVE SOCIALE/ Rikthehet më në fund Rina Balaj, sa paska ndryshuar (FOTO)

Prej më shumë se një muaji Rina Balaj qëndroi larg ekranit e rrjeteve sociale. Ishte…

U MAHNITËM/ Rozana Radi pozon joshëse para aparatit, por askush nuk e vuri re këtë detaj (FOTO)

U MAHNITËM/ Rozana Radi pozon joshëse para aparatit, por askush nuk e vuri re këtë detaj (FOTO)

Rozana Radi mbetet prej vitesh një nga artistet më të dashura për publikun, krijimet muzikore…

U MBAJT PREMIERA E FILMIT “FALCO”/ Besi dhe Xhensila shfaqen për herë të parë me Ajkën në publik (FOTO)

U MBAJT PREMIERA E FILMIT “FALCO”/ Besi dhe Xhensila shfaqen për herë të parë me Ajkën në publik (FOTO)

Ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit ‘Falco’ nga Bes Kallaku, një film ku…

“JEMI TËRËSISHT NATYRALË”/ Ja si shprehet Skerdi Faria për VIP-at që kanë bërë operacione dhe nuk e pranojnë (FOTO)

“JEMI TËRËSISHT NATYRALË”/ Ja si shprehet Skerdi Faria për VIP-at që kanë bërë operacione dhe nuk e pranojnë (FOTO)

Skerdi Faria, i njohur edhe si Doktori i VIP-ave ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme…

“KËNGA MAGJIKE”/ Këtë vit ka vendosur të thyejë zemra! Balada e radhës nga … Soni Malaj (VIDEO)

“KËNGA MAGJIKE”/ Këtë vit ka vendosur të thyejë zemra! Balada e radhës nga … Soni Malaj (VIDEO)

Sikur të mos mjaftonte fakti që këtë vit “Kënga Magjike” ka thyer shumë zemra me…