MBI MOTORRIN E UJIT/ Fation Kuqarit i ndodh një incident në mes të detit, ja gjendja e tij (FOTO) – AlpeGossip
MBI MOTORRIN E UJIT/ Fation Kuqarit i ndodh një incident në mes të detit, ja gjendja e tij (FOTO)

MBI MOTORRIN E UJIT/ Fation Kuqarit i ndodh një incident në mes të detit, ja gjendja e tij (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni ka publikuar së fundmi një video të Fation Kuqarit, e cila ka marrë të gjithë vëmendjen.

Fationi ndodhet mbi një motorr uji në mes të detit. Motorri është prishur dhe duket që Fationi po përpiqet ta rregullojë. Ai ka në dorë një çekan dhe është i rrethuar nga disa djem.

“Fationi dhe profesioni i tij i ri”, ka shkruar Tea krahas videos, duke treguar se çdo gjë është mirë.