NËSE KENI FËMIJË/ Ky mesazh i rëndësishëm i Ledri Vulës është për të gjithë ju (FOTO) – AlpeGossip
NËSE KENI FËMIJË/ Ky mesazh i rëndësishëm i Ledri Vulës është për të gjithë ju (FOTO)

NËSE KENI FËMIJË/ Ky mesazh i rëndësishëm i Ledri Vulës është për të gjithë ju (FOTO)

Reperi i njohur, Ledri Vula ka publikuar në rrjete sociale disa foto dhe video nga pushimet me Sarën dhe vogëlushen e tyre, Poem Blu. Familja kanë kaluar disa ditë të mira në brigjet e jugut dhe momentet më të ëmbla, Ledri i ka ndarë me të gjithë ndjekësit.

Krahas postimit, reperi ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë prindërit. Ai ka shkruar se fëmijët nuk mbajnë mend lodrat e shtrenjta, por kohën që prindi kalon me ta.

“Në fund, fëmijët nuk do të mbajnë mend atë lodrën e shtrenjtë që ju bleve, por të do të mbajnë mend kohën që kalove me ta”, ka shkruar Ledri.