Sara ka provim në "Politikat Amerikane", Lori Hoxha tregon momente nga...(FOTO) - AlpeGossip
Sara ka provim në “Politikat Amerikane”, Lori Hoxha tregon momente nga…(FOTO)

Sara ka provim në “Politikat Amerikane”, Lori Hoxha tregon momente nga…(FOTO)

Lori dhe Sara Hoxha janë dy nga vajzat e familjes Hoxha që janë si një shembull i mirë në botën e showbizz-it për raportin e shkëlqyer dhe dashurinë që shfaqin në publik si motra që janë.

Së fundmi Lori ka biseduar paksa me motrën Sara në WhatsApp ku kjo e fundit ka provimin në lëndën Politikat Amerikane.

“Kur ke provimim në Politikat Amerikane dhe legjislacion”, shkruan Lori në postimin e saj në Instastory.