E mbuluar me shami dhe me bikini ‘braziliane’/ Do habiteni nga fansat e saj, aty nuk ka asnjë…(FOTO) – AlpeGossip
E mbuluar me shami dhe me bikini ‘braziliane’/ Do habiteni nga fansat e saj, aty nuk ka asnjë…(FOTO)

E mbuluar me shami dhe me bikini ‘braziliane’/ Do habiteni nga fansat e saj, aty nuk ka asnjë…(FOTO)

Rashel Kolaneci ka ndezur keq rrjetin.
Në postimin e fundit ajo ka pozuar super sexy por njëkohësisht dhe irriton fansat. Teksa mban në kokë një shami ajo pozon me bikini ‘braziliane’ që i nxjerrin në shesh gjithë hiret e saj bombastike.

Pelqimet ndaj kësaj foto kanë qenë të shumta po ashtu dhe komentet. Por Rashel ka marë një vendin të befasishëm për të mbyllur komentet e fansave.