UAU ÇFARË NGJASHMËRIE/ Agnesa Vuthaj prezanton mbesën (FOTO) – AlpeGossip
UAU ÇFARË NGJASHMËRIE/ Agnesa Vuthaj prezanton mbesën (FOTO)

UAU ÇFARË NGJASHMËRIE/ Agnesa Vuthaj prezanton mbesën (FOTO)

Agnesa Vuthaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe prej vitesh pjesë e modelingut. Hapat e saj mesa duket po ndjek edhe mbesa e Agnesës.

Ajo quhet Tuana dhe së fundmi ka bërë setin e parë fotografuar duke pozuar me fustan të bardhë dhe krahët e ëngjëllit.

Tuana ka një ngjashmëri të madhe me Agnesën e këtë e kanë vënë në dukje edhe ndjekësit e modeles.

“Ajo është si një ëngjëll. Mbesa ime e bukur”, shkruan Agnesa krah fotos së Tuanës.

U