“Gjendet” Arbana Osmai! Ja ku ishte “fshehur” moderatorja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“Gjendet” Arbana Osmai! Ja ku ishte “fshehur” moderatorja shqiptare (FOTO)

“Gjendet” Arbana Osmai! Ja ku ishte “fshehur” moderatorja shqiptare (FOTO)

Që prej puntatës së fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, në 2 qershor, Arbana u shkëput nga Instagrami. Asnjë foto nga ditët e para të pushimeve. E shumta e shumta e kujtoi njëherë Xhemi në një postim, kur i përmendte ringtonin e telefonit që e kishin njësoj dhe kaq.

Nëse Arbana është në ekran është edhe në Instagram. Nëse Arbana nuk shfaqet në ekran, merr pushimet edhe në Instagram. Ja pra ku qenka fshehur. Në Qerret për një fundjavë plazhi.