PO KALON PUSHIMET ME VAJZËN E TRUMP/ Ja kush është SHQIPTARI me fat (FOTO) – AlpeGossip
PO KALON PUSHIMET ME VAJZËN E TRUMP/ Ja kush është SHQIPTARI me fat   (FOTO)

PO KALON PUSHIMET ME VAJZËN E TRUMP/ Ja kush është SHQIPTARI me fat (FOTO)

Vajza e presidenti amerikan, Donald Trump, Tiffany ka zgjedhur ishullin grek Mykonos si destinacionin e saj të pushimeve.

Tiffany, e cila është vajza e madhe e Presidentit të Amerikës, u shoqërua në pushime nga miqtë dhe i dashuri i saj, Michael Boulos.

 

25 vjeçarja u fotografua teksa po relaksohej në ishullin luksoz përkrah njerëzve të saj më të afërt.