KORONAVIRUSI/ Vesa Luma për COVID-19: Lufta e dytë që po përjetoj në jetën time (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Vesa Luma për COVID-19: Lufta e dytë që po përjetoj në jetën time (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Vesa Luma për COVID-19: Lufta e dytë që po përjetoj në jetën time (FOTO)

Duke qenë se shifrat e Covid-19 po rriten frikshëm në mbarë botën, edhe Zelanda e Re, shteti ku jetojnë Vesa Luma dhe Big Basta, do të futet në karantinë.

Sot është dita e fundit “e lirisë” për popullin, të cilën Vesa po përpiqet ta shijojë në maksimum me familjen e saj.

Në Instagram, këngëtarja ka rrëfyer si po e përjeton këtë epidemi, të cilën e quan si “luftën e dytë” të jetës së saj, pas luftës së Kosovës.

“Duke shijuar diten e fundit te “lirise” ..kush kish me thon..kjo eshte lufta e dyte qe po e perjetoj..kesaj here ndaj nje te panjohure 🤷‍♀️ Nga sot as ne fund te botes nuk vjen njeri #lockdown🛩 ..dej n’kismet 🙈❤️”- janë fjalët e Vesës në postim.