16 milionë dhe Luana Vjollca shfaqet e lumtur/ Çfarë po tregon bukuroshja tani? (VIDEO) – AlpeGossip
16 milionë dhe Luana Vjollca shfaqet e lumtur/ Çfarë po tregon bukuroshja tani? (VIDEO)

16 milionë dhe Luana Vjollca shfaqet e lumtur/ Çfarë po tregon bukuroshja tani? (VIDEO)

Edhe pse jeni mësuar ta shikoni si një showgirl të suksesshme në ekran, Luana Vjollca na tregoi se di të jetë gjithashtu edhe goxha me vizion përsa i përket qasjes së saj në botën muzikore.

Së fundmi me postime në Instastory, Luana është shfaqur mëse e lumtur teksa ka treguar 16.8 milionë views-at që kanë marrë kë këngët e saj në YouTube me titull “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”.

Mendoni si të doni, por ja që Luana di si të jetë e suksesshme ngado. Flasin faktet.