“U ZHGËNJYEM”/ Loredanës i zbulojnë detaje të vjetra (FOTO) – AlpeGossip
“U ZHGËNJYEM”/  Loredanës i zbulojnë detaje të vjetra (FOTO)

“U ZHGËNJYEM”/ Loredanës i zbulojnë detaje të vjetra (FOTO)

Tashmë fakti se po shkëlqen përkrah Mozzik-ut e ka bërë të famshem ngado dhe këto kohë të shumta janë lajme se bukuroshja e showbizz-it është shtatzënë.

Ndoshta shumë e adhurojnë për paraqitjen e saj fizike, por ja që së fundmi është zbuluar një foto që tregoj goxha detaje që lënë për të dëshiruar nga fytyra e Loredanës.

Pa make-up edhe shkëlqimi humbet! Loredana me siguri i ka zhgënjyer fansat pas kësaj foto të zbuluar.