Nusja e çunit ia mori Ardit Gjebreas kalanë nga brenda, ja çfarë ka bërë kësaj radhe (FOTO) – AlpeGossip
Nusja e çunit ia mori Ardit Gjebreas kalanë nga brenda, ja çfarë ka bërë kësaj radhe (FOTO)

Nusja e çunit ia mori Ardit Gjebreas kalanë nga brenda, ja çfarë ka bërë kësaj radhe (FOTO)

E ndjekin plot 356 mijë ndjekës në Instagram Arditin. Të njohur e të panjohur. VIP-a të mëdhenj e të vegjël. Kushërinj, komshinj e bashkëpunëtorë po ai s`i bën folloë back. Në listën e tij ishin vetëm dy emra: Jon Gjebrea dhe Anila Beko, e shoqja. Po s`mbeti me kaq. E dimë se sa të shtrenjtë e ka ai familjen, ndaj mbase s`iu desh ta bënte zemrën gur për t`i shtuar listës me dy vetë, një të tretë: Merlinin, nusen e çunit. Eh çfarë vjehrri. Kushedi sa do donin të ishin në atë listë. Aty ku Arditi s`ka as të motrën e as nipërit me të cilët bashkëpunon. Po Merlini ia mori kalanë nga brenda.